Buhar Deneyi - The Steam Experiment 2009 Dram/Gerilim Full Tr AltyYapım:2009 ~ ABD
Tür:Dram, Gerilim
Yönetmen:Philippe Martinez
Senaryo:Robert Malkani
Müzik:Don Macdonald
Süre:1 saat 30 dk
Oyuncular:Val Kilmer, Armand Assante, Eric Roberts, Megan Brown, Patrick Muldoon, Cordelia Reynolds, Eve Mauro, Quinn Duffy, Doug Alchin, Carrie Drazek, Julianne Howe-Bouwens, Sarah Martinez, Yvonne Misiak, Rick Robinson Jr., Shelby Stehlin, Michael Travis, Jana Veldheer

KONUSU

Amerikalı ünlü aktör Val Kilmerın "The Steam Experiment" (Buhar Deneyi) adlı gerilim tarzındaki yeni filmi,ilginç bir konuya sahip: Küresel ısınmanın insanlığı kaosa sürekleyeceğine inanan "eko-terörist" bir profesör, teorisini ispatlamak üzere bir grup rehineyi zorla Türk hamamına kapatır.

Val Kilmer, Armand Assante, Eric Roberts, Megan Brown ve Patrick Muldoonun başrollerinde olacak olan film 6 kişinin bir Türk Hamamında kapana kısılmasını ve bir nevi deneye tabi tutulmasını konu alıyor.

Top Gun, Aziz, Batman ve The Doors gibi filmlerdeki rolleriyle tanınan Amerikalı aktör Val Kilmer, Hollywooddan bağımsız olarak yarattığı yeni projesinde, global ısınmanın yarattığı baskının insanlar üzerindeki etkilerini araştıran bir profesör rolünde olacak. Armand Assante ise bu illegal deneyin peşinde olan bir dedektifi, Roberts bir futbolcuyu, Brown bir aktrisi, Muldoon bir hemşireyi, Eve Mauro bir garsonu, Quinn Duffy bir restoran işletmecisini ve Cordelia Reynolds bir yazarı canlandıracak. Bu 6 karakterin bulunduğu ortamdaki sıcaklık arttıkça hayatta kalma mücadelesi için verilecek savaşta kızışacak. Film kurgusu itibariyle şimdiden Testere (The Saw) filmlerine benzetilmeye başlandı.

4.8 milyon dolar bütçeli eserin yapımcısı Neil Steinberg, "Filmde insan insanın kurdudur yaklaşımını inceliyoruz. Sineklerin Tanrısındakine benzer bir tarz kullanıyoruz" dedi. Film için, Michigan eyaletinin Grand Rapids şehrindeki bir otelde "hamam seti" kuruldu.
You can leave a response, or trackback from your own site.

0 Response to "Buhar Deneyi - The Steam Experiment 2009 Dram/Gerilim Full Tr Alty"

Yorum Gönder