Zaman Yolcusunun Karısı - The Time Traveler’s Wife 2009 Romantik/Bilimkurgu Full Online Tr Alty.izle


Tür : Bilim Kurgu / Romantik / Dram
Gösterim Tarihi : 9 Ekim 2009
Yönetmen : Robert Schwentke
Senaryo : Bruce Joel Rubin , Audrey Niffenegger (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Florian Ballhaus
Müzik : Mychael Danna
Yapım : 2009, ABD , 107 dk.

Oyuncular : Rachel McAdams (Clare Abshire) , Eric Bana (Henry DeTamble) , Ron Livingston (Gomez) , Brooklynn Proulx (Genç Clare) , Arliss Howard (Richard DeTamble) , Hailey McCann (Alba) , Stephen Tobolowsky (Dr. David Kendrick) , Alex Ferris (Genç Henry)

KONUSU

Maceracı ruhlu Henry DeTamble'ın çok nadir rastlanan genetik bir bozukluğu vardır. Henry, istem dışı kendi hayatının farklı dönemlerine seyahat edebilmektedir. Bu farklı zamanlara yaptığı yolculukların birinde gelecekte eşi olacak 6 yaşındaki Clare Abshire ile tanışır.

Ressam olan Clare, yıllar sonra tekrar karşılaştıklarında uzun süredir beklediği Henry ile evlenir. Başta Henry'nin aniden ortadan kaybolmalarının üstesinden gelebileceğini düşünen Clare giderek yalnız kalmaya başladıkça aşkını da sınamak zorunda kalacaktır.

Audrey Niffenegger'ın çok satan bilim-kurgu romanından beyazperdeye uyarlanan Zaman Yolcusunun Karısı, Rachel McAdams ve Eric Bana gibi başarılı isimleri bir araya getiriyor.Alternatif 1 AltyazılıAlternatif 2 Altyazılı

You can leave a response, or trackback from your own site.

0 Response to "Zaman Yolcusunun Karısı - The Time Traveler’s Wife 2009 Romantik/Bilimkurgu Full Online Tr Alty.izle"

Yorum Gönder